Porady wizażystki i stylistki

Kilka słów o mnie...

           Kasia Ledwoń- Ślęzak- wizażystka i stylistka

Z wykształcenia jestem mgr filologii i nauczycielem, ale moja artystyczna dusza pociągnęła mnie w stronę wizażu i stylizacji, pozwalając mi zdobyć drugi zawód – jestem dyplomowaną stylistką i wizażystką. Dla przyjemności wykonuję także kolczyki.

Swoją pasję wizażową postanowiłam realizować, upiększając kobiety, przeistaczając szare myszki w świadome swoich zalet panie i dodając pewności siebie tym paniom, które gdzieś tę pewność zapodziały. A swój cel osiągam poprzez makijaż, odpowiednią kolorystykę, fasony ubrań, dobór fryzury
i podstawowej pielęgnacji cery.

Zawsze na początku rozmawiam z klientką, by ustalić, czego dokładnie potrzebuje, jakie są jej oczekiwania. Dzięki umiejętności analizy kolorystycznej dobieram makijaże do typu urody, a nie tylko do panującej mody. Tak samo z doborem stylu – nie zawsze to, co modne, będzie wszystkim pasowało. Analizując sylwetkę i dobierając garderobę, biorę pod uwagę figurę, osobowość, styl życia, charakter pracy i osobiste preferencje.

Pracuję na profesjonalnych kosmetykach, odpornych na ścieranie, niepowodujących uczuleń. Dobieram odpowiednią pielęgnację cery.

Swoje umiejętności staram się zgłębiać na różnych kursach i warsztatach, stale się dokształcam, by jeszcze lepiej robić to, co robię.

Uwielbiam pomagać kobietom pięknie wyglądać, bo zadowolenie każdej Pani liczy się dla mnie najbardziej.

Zapraszam Panie w każdym wieku na indywidualne porady i lekcje makijażu.
Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Pamiętaj:

                  Bycie taką, jaką chcesz być, nie musi pozostawać w sferze Twoich marzeń!

                  kls