Karnawałowe przebieranki

 Karnawałowe przebieranki

modele: Maja i Piotr

makijaż: Kasia Ledwoń-Śleziak - Maya Makijaże

Choć w tym roku karnawał nie trwa długo, warto wykorzystać chwilę i pobawić się na imprezce karnawałowej. A że czasem tęsknimy za dzieciństwem i przebierankami – dziś makijaże na karnawałowy bal maskowy.

Przemiana dla pana :)mężczyźni nie zawsze muszą przebierać się za rycerzy Jedi, Supermanów czy innych bohaterów. Równie dobrze można stworzyć wariację na temat mima, do tego peruka z czarnymi dredami i mamy oryginalny look.

Makijaż dla mima Makijaż artystyczny Zabawa makijażem Mim- makijaż dla mężczyzny na karnawał Makijaz artystyczny dla faceta

 

Można też domalować bródkę, przyciemnić wokół oczu.
Make-up wykonałam kredkami Face Deco – rewelacyjne, miękkie kredki, dobrze kryją, dobrze się rozcierają. Wprawdzie zarost trudno było równomiernie zamalować, trzeba nałożyć więcej warstw. Jedyny minus – są to grube kredki, więc nie zrobimy nimi precyzyjnej, cienkiej linii, ale poza tym – super.

 

Mała księżniczka – dziewczynki najbardziej się cieszą na bale karnawałowe i najczęściej chcą być księżniczkami. Mała modelka została pomalowana kredkami z Lidla :) – miękkie, duży wybór pastelowych kolorów. Kolorowe włosy można zrobić samemu – pocierając kosmyki wybranym cieniem do powiek. Ale wychodzi to tylko u jasnych blondynek! Kolor schodzi po pierwszym myciu włosów. Zabawa kredkami jest twórcza, bo dzieciaki mogą same wykonać część malunku lub całą stylizację.

Makijaż dla dziecka Makijaż artystyczny dla dzieci  Makijaz dla małej księżniczki

Kredki do malowania:

kredki do malowania dziecięcych buziek  pomoce dla makijazy dziecięcych

 

Więcej artystycznych makijazy mozna pooglądać  tutaj.