A co zamiast kwiatów?

A co zamiast kwiatów?

Zróbcie sobie prezent, który na pewno sprawi Wam radość!

fr1

Dzisiaj trochę z innej beczki - choć wciąż w tematyce ślubnej. Wpis i sprawa dla mnie bardzo ważne. I jesli choć jedna Młoda Para zareaguje, to już będzie sukces.

 

APEL DO PRZYSZŁYCH MŁODYCH PAR, KTÓRE CHCĄ WEJŚĆ NA NOWĄ DROGĘ ŻYCIA, CZYNIĄC DOBRO

Droga Młoda Paro,

W dniu ślubu często dostajecie bukiety kwiatów.
Czyż nie szkoda patrzeć, jak piękne kwiaty więdną, może lepiej zamiast tego uratować życie jednej Maleńkiej i Kruchej Stokrotce, która dopiero co zakwitła?

FRANIO BŁACH to niespełna dwuipółletni chłopczyk z malutkiej miejscowości pod Radomiem, który połowę swojego krótkiego życia choruje na straszny nowotwór złośliwy - NEUROBLASTOMĘ. Przeszedł chemioterapię, skomplikowaną operację, megachemię wraz z autologicznym przeszczepem szpiku, radioterapię... Doznał tak wiele bólu i cierpienia, a jednak to nie wystarczy, aby ocalić Frania. Jego jedyną szansą jest kosztowne leczenie przeciwciałami monoklonalnymi anty-GD2 w niemieckiej klinice w Greifswald.

Kochani, poproście swoich gości o przekazanie pieniążków, które wydaliby na kwiaty, na konto Frania, bo dla Niego jutra może po prostu już nie być...
Albo zaznaczcie w zaproszeniu, że zamiast kwiatów prosicie o grosik dla Frania, który zbierzecie do puszki lub koszyczka w trakcie składania życzeń, i potem sami wpłaćcie na Jego konto w fundacji.

Ta krótka wizyta na poczcie, w banku, jedno kliknięcie może przybliżyć Frania do życia...

 

PAMIĘTAJCIE, DOBRO POWRACA!

fr2

 

P.S.
na prośbę prześlę gotowy druczek do przelewu, z pustą rubryką na kwotę. Tak przygotowany druczek mogą Państwo dołączyć do ślubnego zaproszenia.

 

fr3