Makijaż sylwestrowy

Makijaż sylwestrowy

makijaż sylwestrowyOstatni dzień roku - na imprezie trzeba zabłysnąć. Brokat do tego nadaje się najlepiej.
Żeby zrobić brokatowy makijaż i żeby on się nam trzymał, a nie sypał po policzkach przy każdym mrugnięciu, trzeba się zaopatrzyć w klej wodny do ciała z Kryolanu (Hydro Mastix). Porzebny też będzie brokat (kolor według uznania), czarna kredka do oczu i czarny cień (jak wybieramy inny kolor brokatu, możemy użyć innego koloru cienia) oraz tusz do rzęs.

                                                                        kosmetyki potrzebne  do wykonania makijażu

 

modelka Dominika w makijażu sylwestrowym1. Najpierw nanosimy pędzelkiem odrobinę kleju na wierzch dłoni, czekamy chwilkę. Nanosimy palcem na powiekę (tam, gdzie chcemy mieć brokat), jak zacznie się lekko lepić, to nakładamy brokat (najlepiej też palcem). Teraz trzeba cierpliwie poczekać z zamkniętymi oczami, aż to wyschnie, bo jak za szybko otworzymy powieki, to się nam skleją i będzie problem, żeby je zamknąć :)

 

2. Przy takim makijażu trzeba też zrobić oprawę oka - czyli solidnie obrysować czarną kreską, można zagęścić rzęsy, doklejając kępki, zrobić kreskę na brokacie, nad brokatem rozdymić wybranym kolorem cienia, ja wybrałam czarny cień, ale mocno go roztarłam. Na końcu tuszujemy rzęsy.

 

I bawimy się do białego rana - gwarantuję, że brokat będzie się trzymał całą noc!

 

A na zdjęciu piękna Dominika :-)