Zniszczone, rozdwojone paznokcie? Jest na to sposób!

 Zniszczone, rozdwojone paznokcie? Jest na to sposób!

odzywkaorly

 Wskutek ciągłego malowania i zmywania lakieru zaczęły mi się rozdwajać pazurki. Wypróbowałam kilka tańszych odżywek, jedną droższą (np. utwardzacz botaniczny Cuccio, ok. 30 zł - nie warto), wcieranie oliwki w paznokcie - efekt mizerny. Zainwestowałam w odżywkę ORLY  NAILTRITION do - jak podaje producent - ekstremalnie zniszczonych paznokci. Moje takie ekstremalne nie były :), ale spróbowałam. I super!

Kurację stosuje się przez tydzień, nakładając 1-2 warstwy dziennie bez zmywania, po 7 dniach zmywamy i możemy powtórzyć kurację przez następne 7 dni.

Mi wystarczył 1 tydzień. Już po pierwszym przemalowaniu paznokci - zdecydowanie się utwardziły, płytka wyglądała naprawdę zdrowo. Mogę śmiało polecić, u mnie zadziałało. Zastosowałam kurację na 5-letniej córce, bo też jej się rozdwajały, teraz nie ma po tym śladu.

 

Po zastosowaniu odżywki paznokcie wyglądają jak pomalowane delikatnym perłowym lakierem. Bardzo szybko wysycha na poznokciu.

 

Co o odżywce mówi producent?
"Profesjonalna odżywka z serii premium do naturalnej płytki paznokcia. Pomaga wzmocnić rozdwajające i łuszczące się paznokcie. Kolagen, proteiny z pszenicy, ekstrakt z bambusa stymulują zdrowy i szybki wzrost paznocki. Paznokcie rosną dłuższe i mocniejsze."

 

Dostępne pojemności: 9ml, 18ml.
Cena w hurtowni: 25 zł/9 ml (w zupełności wystarcza), 40 zł/18 ml