Profesjonalny wizaż i stylizacja w domu klientki

Makijaż ślubny 

 

 
makijaż ślubny (z utrwaleniem)
100 zł
- makijaż próbny (do skutku) 70 zł
- korekta pana młodego (korekta błyszczącej cery, blizn, sińców itp.)                                      30 zł
- makijaż osób z otoczenia panny młodej (świadkowa, mama, teściowa itp.)                             70 zł

* do każdego makijażu doliczany jest koszt dojazdu – ustalany indywidualnie według kilometrów, na terenie Siemianowic – dojazd gratis!!!

 

 

makijaż ślubny w siedzibie klientki

Panna młoda w dniu ślubu powinna czuć się wyjątkowo, taki też powinien być jej makijaż. Makijaż ślubny dobieram indywidualnie dla każdej klientki. Jest on skomponowany w taki sposób, by podkreślał urodę, kolorystycznie współgrał z suknią i dodatkami, podkreślał charakter panny młodej i uwzględniał jej indywidualne preferencje. Makijaż ślubny, który wykonuję, jest oparty na trwałych i profesjonalnych kosmetykach – nie rozmazuje się, jest odporny na ścieranie i łzy szczęścia panny młodej, dobrze wygląda na fotografii. Na makijaż przyjeżdżam do domu klientki, zarówno w dniu ślubu, jak i na makijaż próbny, panna młoda nie musi się więc martwić o czas na dojazd, deszcz czy inne niesprzyjające warunki. Może skupić się na sobie i na przygotowaniach do swojej wielkiej uroczystości.

 

Z czego wynika cena makijażu ślubnego?

Na makijaż ślubny składają się umiejętności makijażystki oraz kosmetyki, jakich używa. Selektywne kosmetyki dobrych firm, które sprawdzają się w różnych warunkach (pot, łzy w dniu ślubu, możliwość ścierania itp.), sprawiają, że makijaż ślubny jest trwały, naturalny i nie uczuli panny młodej. Nie warto oszczędzać na kosmetykach w takim dniu, jeśli chcemy mieć pewność, że makijaż się utrzyma, nie zostawi śladów na sukni lub garniturze pana młodego i nie będzie innych przykrych niespodzianek. Na cenę makijażu ślubnego wpływają także dodatki – sztuczne rzęsy, naklejane kryształki, zastosowanie rozświetlającego fluidu do ciała (nałożenie na ramiona, dekolt, plecy itp.). Próba makijażu ślubnego wykonywana jest do skutku – próbujemy tyle wersji, ile trzeba, by finalny ślubny makijaż był idealny. Wszystkie
zastosowane zabiegi sprawiają, że makijaż ślubny jest właśnie taki, jaki sobie wymarzyłaś!

 

Wykonuję makijaże na terenie Siemianowic, Katowic, Chorzowa, Będzina, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej i okolic tych miast.

 

 
Wszystkie makijaże wykonywane są z użyciem markowych kosmetyków.

Pracuję na produktach: Kryolan, Mary Kay, L’oreal, Sephora, Bourjours, Max Factor, Inglot.